6 patarimai, kaip prižiūrėti pintus lauko baldus

Ar jau įsigijote lauko baldus? Ar įsikūrėte savo terasoje ir atšventėte įkurtuves? O gal jau ne pirmi metai mėgaujatės šiluma savo kieme?

Nuoširdžiai tikimės, kad Jūsų poilsis jaukus ir komfortabilus, o patogių baldų dėka daugiau laiko praleidžiate lauke.

Na, o kad rūpesčių būtų dar mažiau, norime su Jumis pasidalinti patarimais, kaip prižiūrėti savo lauko baldus, kad jie tarnautų kuo ilgiau ir džiugintų jus dar daug vasarų.

6 patarimai, kaip prižiūrėti pintus lauko baldus

1.

Pinti lauko baldai, lauko baldu prieziura

Nuėmę pagalves, pintus lauko baldus paprasčiausiai nuplaukite vandeniu. Taip pašalinsite visas dulkes, žiedadulkes ir pan.

Tai gali virsti ne darbu, o puikia pramoga Jūsų kieme 🙂

2.

Esant rimtesniems nešvarumams, naudokite skalbiamąjį muilą ar kitą švelnų ploviklį. Nenaudokite jokių stiprių cheminių ploviklių – tai gali pažeisti baldus.

3.

Išsitepusią minkštąją dalį pavalykite drėgnu skudurėliu. Jei reikia, naudokite audiniams tinkamus valiklius. Skalbkite užvalkalus kuo rečiau – taip ilgiau išlaikysite impregnuojamąjį sluoksnį. Pagalvėlių užvalkalus (arba pačias pagalves su kamšalu, jei nenusisega) skalbti skalbimo mašina 30-40 laipsnių temperatūroje.

Taigi, šiek tiek išsitepusias sėdimąsias pagalves ramia sąžine apverskite kita puse ir naudokite toliau 🙂

Beje, išduosiu paslaptį, kad pagalvėlių nešvarumai lengviausiai pašalinami su automobilių sėdynių valikliu 😉

4.

deze lauko baldu pagalvelems, skrynia terasai

Išvažiuojant iš namų, pagalves geriausia palikti po stogu arba tam skirtoje dėžėje, kad užklupus netikėtam lietui, vakare netektų sėstis ant šlapių.

5.

Norint, kad baldai tarnautų kuo ilgiau, sukurkite jiems pavėsį. Nors ratanas atsparus UV spinduliams, tačiau ilgus metus veikiama tiesioginių saulės spindulių, vytelė silpnėja ir keičia savo savybes. Taigi, skėtis ar stoginė, sauganti nuo saulės, gerokai prailgins Jūsų lauko baldų tarnavimo laiką.

6.

Jeigų jūsų terasos baldai per žiemą liks lauke, jais taip pat reikia pasirūpinti…
Minkštąją baldų dalį būtina įkurdinti jaukiai ir sausai viduje. Baldus be minkštosios dalies sudėkite tvarkingai terasoje ir uždenkite specialiu apsauginiu lauko baldų uždangalu. Taip apsaugosite baldus nuo galimo pažeidimo dėl drėgmės ir temperatūrų pokyčio.

Na, o jeigu jūsų baldai žiemai keliauja į svetainę ar kitą žiemojimo patalpą, tuomet rūpesčių dar mažiau

Ir SVARBIAUSIA: Baldai turi tarnauti Jums, o ne Jūs baldams!

 

Su šiltais linkėjimais,

Eko sesės

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *